Vaikiška avalynė didmenomis Weestep, Apie mus, internetinės parduotuvės
Weestep tekstilinės šlepetės
0
Patikusios prekės
Komplektai: 0
Bendras: 0.00 €
Vėliava
Vaikiška avalynė didmenomis
Vaikiška avalynė didmenomis

Apie mus

weestep

Apie prekinį ženklą Weestep

ir didmeninę internetinę parduotuvę „Weestep.lt“

Mūsų didmeninė internetinė parduotuvė yra B2B portalas, kuriame rasite įvairias vaikiškų batų kolekcijas, išskirtinai tik prekinio ženklo „Weestep“.

Prekės ženklas „Weestep“ yra modernių ir kokybiškų vaikiškų batų prekės ženklas, kuriame sėkmingai derinama viskas, ko reikia šiuolaikiniam pirkėjui. Sėkmingai sukurti modeliai, aukštos kokybės medžiagos ir modernios gamybos technologijos yra puikus produktas, kuris yra įdomus klientams. Europos kokybės kontrolė, madingiausi modeliai, aukšti ir žemi sportiniai bateliai, aukštas ir žemas nusileidimas, minkštas ir lankstus padas, natūralios medžiagos (oda), pažangios WE-TEX technologijos visa tai daro Weestep geriausiu vaikiškų batų prekės ženklu!

 

Vaikiški batai „Weestep“ yra puikus pasirinkimas kiekvienam didmeniniam klientui, nes asortimento dėka galėsite surinkti užsakymą savo klientams, atsižvelgdami į visus jų ypatumus ir norus.

 

Batų prekės ženklas „Weestep“ yra pardavimo lyderis Amerikoje, Kanadoje, Kazachstane, Ukrainoje ir populiariame internetinių parduotuvių pasaulyje „ebay.com amazon.com“, o dabar „Weestep“ atvyko į Europą, kur pirmą kartą buvo pristatytas parodoje Lenkijoje, „POLSHOES“. Avalynės dienų rudens numeris 2019-09-14

Weestep būstinė yra ul. Nadrzeczna 16,
Hala 1, lok. C026. 05-552 Jablonowo. Poland. +48728888569 (Viber, WhatsApp)

 

Tai puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek pripažintiems verslininkams. Sėkmingos visų laikų vaikiškų batų kolekcijos, skirtos mokyklai ir sportui, batų serija „Ortopediniai“ ir „Prevenciniai“, „Termo“, „we-tex“ ir visa tai yra pagaminta iš natūralių medžiagų. Madingas, modernus dizainas, praktiškas dėvėjimas ir prieinama kaina leidžia „Weestep“ bateliams greitai užkariauti tėvų ir rinkos širdis.

 

weestep

 

Kodėl verta rinktis weestep.lt:

Mes esame išskirtinė vaikiškų batų gamintojo „Weestep“ internetinė parduotuvė.

Mes visada pateikiame naujausią informaciją apie avalynės prieinamumą.

Mes siūlome geriausias kainas.

Užsakymai internetu priimami 24 valandas per parą.

Darbo metu teikiamos konsultacijos ir pagalba.

Jūs galite įsigyti iš „Weestep“ prekių su nuolaidomis.

 

Vaikiškų batų asortimentas prekės ženklo „Weestep“ kataloge yra nuolat atnaujinamas ir plečiamas. Pirmieji sužinokite apie visas naujoves ir akcijas - užsiprenumeruokite mūsų naujienas ir naujienlaiškius - sužinokite apie visas naujienas pirmieji.

 

Prekės ženklo „Weestep“ vaikiški batai nėra tik batai, tai pasaka vaikų kojoms!

 

Mūsų gamykla!

weestep

 

Weestep, Weestep Sp. z o.o. įsikūręs Lenkijoje, 

Poland. Jablonowo. ul. Nadrzeczna 16,

local 1, lok. C026. 05-552 

+37067040116 (Viber, WhatsApp)

shoes@weestep.lt

weestep.lt

facebook

instagram

 

weestep

 

weestep.lt