Vaikiška avalynė didmenomis Weestep Europoje
weestep
0
Patikusios prekės
Komplektai: 0
Bendras: 0.00 €
Vėliava
Vaikiška avalynė didmenomis
Vaikiška avalynė didmenomis

Weestep Europoje

Weestep prekės ženklas buvo įkurtas 2010 metais ir JAV rinkoje užsirekomendavo kaip batukų pirmiems žingsniams pardavėjas.

Weestep akimirksniu sulaukė sėkmės: Weestep batai buvo laikomi naujoviškais ir vertinami dėl kokybiškų medžiagų, pažangių gamybos technologijų ir kruopščiai apgalvotų bei subalansuotų formų, kad mažos pėdos liktų sveikos augimo procese.

Vos per kelerius metus Weestep tapo savo vidaus rinkos lyderiu, nuolat stiprindamas savo pozicijas. Tuo pačiu metu įmonė pradėjo skverbtis į svarbiausias užsienio rinkas.

weestep

 

Weestep prekės ženklas visada skyrė ypatingą dėmesį reikliausiam vartotojui: vaikams. Vaikai auga, keičiasi, jie su aistra žvelgia į ateitį.

 

Weestep vaikiška avalynė nustebins jus savo kokybe ir patenkins bet kokį kaprizingą klientą, kadangi modelių įvairovė, atsakingas požiūris į detales ir smulkmenas, ilgametė vaikiškų batų gamybos patirtis padarė Weestep prekės ženklą žinomu ir atpažįstamu visame pasaulyje.

 

Daugelis pirkėjų atkreipia dėmesį į viršutinės batų dalies medžiagą, dažniausiai tai yra oda. Turime dvi avalynės kryptis: natūrali oda — madinga ir kokybiška, tarnaus tikrai ilgai, taip pat — eko oda — ekologiškai švari, aukštųjų technologijų medžiaga, kuri yra labai paklausi tarp klientų, ir kuria pirkėjai labai domisi.

 

Tarp Weestep prekės ženklo vaikiškų batų verta atkreipti daugiau dėmesio į kombinuotus modelius. Kombinuoti modeliai reiškia, kad priekis ir kulnas gali būti pagaminti iš natūralios odos arba nubuko, o centrinė bato dalis gali būti iš eko odos, zomšos ar tekstilės. Kartais būna modelių, kurių viršutinė dalis pagaminta iš trijų ar daugiau medžiagų.

 

Pamušalo medžiaga — tai patvari natūrali oda arba medžiaga, pagaminta tekstilės pagrindu. Kad Weestep vasariniai batai tarnautų ilgiau, kaip vidinė medžiaga naudojama natūrali ir patvari oda. Tokius batus vaikas, be abejo, gali avėti ankstyvą rudenį, kai po karštos vasaros dar šilta, arba vėlyvą pavasarį, kai oras šiltėja. Tačiau mūsų specialistai nerekomenduoja jų avėti esant vėsiam orui, rūkui ir lietingomis dienomis, nes taip galima sugadinti batus.

Šiam atvejui Weestep prekės ženklas siūlo batus su vidine medžiaga, pagaminta tekstilės pagrindu. Ji šilta, minkšta ir puikiai tiks vaikui.

 

Weestep avalynės įvairovę puikiai pademonstruoja sportbačių asortimentas. Siūlome sportbačius tiek su Velcro užsegimu, tiek suvarstomus raišteliais. Renkatės būtent jūs, besiremdami savo klientų pageidavimais. Mažyliai ir ikimokyklinukai mėgsta savarankiškai apsiauti batus, vadinasi, geriau pasiūlykite sportbačius su elastine juostele arba Velcro užsegimu, tada jie patys galės įvaldyti šią paprastą technologiją.

 

Vyresniems vaikams rekomenduojami mūsų svetainėje populiariausi kombinuoti sportbačių modeliai su raišteliais ir užtrauktuku, vaikas pats galės pasirinkti, kaip jam patogiau apsiauti batus. Šie batai tinka tiek paaugliams, tiek suaugusiems. Sportbačių spalva gali būti tiek klasikinė, tiek su gėlių, gyvūnų, animacinių filmų personažų atvaizdais.

 

Internetinėje parduotuvėje pristatomas platus Weestep batų asortimentas visiems sezonams.

Jus galite užsisakyti vaikiškus batus didmena, neišeidami iš namų, o kurjerių tarnyba pristatys prekes iki pat jūsų parduotuvės ar sandėlio durų.

 

Linkime jums malonaus ir pelningo apsipirkimo mūsų svetainėje.

 

Tegul jūsų maži klientai mūsų batus avi su malonumu ištisus metus!

 weestep