Vaikiška avalynė didmenomis Privalumai Vaikų Batai Weestep Didmeninė | Odiniai Batai Vaikams | Didmeninės prekybos sandėlį Varšuvoje
weestep
0
Patikusios prekės
Komplektai: 0
Bendras: 0.00 €
Vėliava
Vaikiška avalynė didmenomis
Vaikiška avalynė didmenomis

Mūsų privalumai

 MES UŽSIIMAME TIK VAIKIŠKA AVALYNE

 

 

Vaikai yra didelis darbas! Jau 20 metų užsiimame tik vaikiška avalyne, todėl daug geriau nei kiti žinome, ko reikia vaikams. Gaminame batus vaikams kaip suaugusiems. TIK GERIAU! 80 proc. Weestep batų — tai natūrali oda.

 

WEESTEP BE BIGGER 

Prekės ženklo registracija JAV — laisvės, atsakomybės ir savirealizacijos gimtinėje. Mes stebime suaugusiųjų madą ir savo dizainuose naudojame jos tendencijas. Suteikiame vaikui unikalumo ir savivertės jausmą. Mes padedame tėvams ugdyti asmenybę.

 

ASORTIMENTAS IR TENDENCIJOS

Nuolat sekame vaikiškų batų rinkos naujienas, sekame suaugusiųjų madą, tendencijas ir naujoves! Kiekvieną sezoną kolekcijas atnaujiname 100 proc., mūsų asortimente visada yra daugiau nei 1000 madingų naujų prekių!

 

GAMINTOJO KAINA IR KOKYBĖS GARANTIJA

Esame oficialus Weestep prekės ženklo platintojas Europoje! Mes nemanome, kad vaikiški batai tarnauja tik tris mėnesius, todėl kokybė yra mūsų pagrindinis prioritetas. Visi varžosi dėl batų ilgaamžiškumo, o mes — dėl jų „ridos“.

 

EKOLOGIŠKUMAS IR SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Weestep batų gamybos metu žaliavos yra kruopščiai atrenkamos ir tikrinamos dėl ekologiškumo atitikties. Pakuotei gaminti naudojamas kartonas, kurį galima perdirbti ir panaudoti pakartotinai.

 

GREITAS SIUNTIMAS IR APTARNAVIMAS

Išsiuntimas iš sandėlio per 24 valandas nuo mokėjimo patvirtinimo gavimo. Neturime minimalios užsakymo sumos. Broko grąžinimas mūsų sąskaita. Mūsų komanda visada pakonsultuos ir padės išsirinkti geriausią kolekciją jūsų parduotuvei.

 

Mūsų vaikai avi mūsų batus — tai geriausia kokybės garantija

 

weestep