Vaikiška avalynė didmenomis Weestep šourumas Lenkijoje
weestep
0
Patikusios prekės
Komplektai: 0
Bendras: 0.00 €
Vėliava
Vaikiška avalynė didmenomis
Vaikiška avalynė didmenomis

Weestep šourumas Lenkijoje

 

weestep

 

Didžiausios prekybos įmonės turi biurus, šourumus ir parduotuves didžiausiame Vidurio Rytų Europos prekybos centre „Wolka Kosowska“. Todėl, nesvarstant jokių kitų variantų, mūsų įmonė įsikūrė būtent čia. Mūsų šourumas, kuriame galima susipažinti su asortimentu, išsirinkti ko reikia ir pateikti didmeninį užsakymą Weestep vaikiškiems batams, lankytojams atviras kiekvieną dieną, išskyrus sekmadienį.

 

Mūsų lentynose yra 1000 skirtingų sezonų ir dydžių vaikiškų batų modelių, tačiau jie turi tris bendras savybes — aukštą kokybę, stilingą dizainą, priimtiną kainą. Vietoje visada yra mūsų vadybininkai, kurie atsakys į visus jus dominančius klausimus, padės ir patars, patvirtins užsakymą. Prekes galima atsiimti iš sandėlio arba susitarti dėl pristatymo.

 

Laukdami naujo sezono, galite pateikti išankstinį užsakymą vaikiškiems batams. Mūsų šourume parodysime vaikiškų batų pavyzdžius, kurių dar nėra sandėlyje, kad galėtumėte pasiruošti sezonui iš anksto ir užsakyti populiariausius modelius prieš konkurentus. Daugiau nei pusė Weestep vaikiškos avalynės kolekcijos išparduodama dar pakeliui į mūsų sandėlį. Mūsų klientai yra nuolat informuojami apie galiojančias akcijas ir nuolaidas, taip pat gali būti teikiamos papildomos individualios nuolaidos.

 

Kviečiame avalynės parduotuvių savininkus, prekiaujančiais batais vaikams ir paaugliams, patikimai, pelningai ir patogiai bendradarbiauti. Apsilankykite mūsų Weestep vaikiškų batų parduotuvėje gamybinių prekių turguje „Wolka Kosowska“ ir be abejo tapsite mūsų klientu.

 

Mūsų parduotuvė yra adresu:

Lenkija

Šv. Karczunkowska 42
02-871 Varšuva

Darbo laikas: nuo 8:00 iki 20:00

Poilsio diena – sekmadienis.

 

shoes for children