Vaikiška avalynė didmenomis Batų pakavimas
weestep
0
Patikusios prekės
Komplektai: 0
Bendras: 0.00 €
Vėliava
Vaikiška avalynė didmenomis
Vaikiška avalynė didmenomis

Batų pakavimas

weestep

Pakavimas dažnai yra paskutinis dalykas, apie kurį galvoja gamintojai, nors tai yra ne mažiau svarbu nei pačių batų dizainas. Pakuotė sukuria teigiamą ar neigiamą pirkimo įspūdį, saugo prekę nuo pažeidimų.

 

Nepriklausomai nuo modelio rūšies ir tipo, Weestep, batai parduodami atskirose dėžutėse su logotipu ir trumpa informacija apie turinį.

 

Taip pat reikėtų paminėti, kad pakuotėms naudojamas kartonas, kuris pagamintas iš antrinių žaliavų, jis gali būti perdirbamas ir naudojamas pakartotinai, o tai mūsų laikais yra labai aktualu.

 

Tačiau batų pakuotė — tai ne tik kartoninė dėžė, yra ir smulkmenų, pavyzdžiui, vidinis įdėklas su logotipu. Nors jis nėra labai standus, tačiau puikiai atlieka savo darbą. Bet kokia avalynė turi savo išvaizdos bruožus, įvairius dekoratyvinius elementus iš skirtingų medžiagų. Mūsų pakuotės atveju vidinis įdėklas užkirs kelią trinčiai, o individuali, gana standi dėžė apsaugos nuo spaudimo iš išorės.

 

Be apsauginių funkcijų, kiekviena Weestep batų dėžė turi informacinį komponentą, kuris reikalingas tiek pardavėjui, tiek pirkėjui. Etiketėje nurodytas dydis, prekės ID, brūkšninis kodas, batų spalva, yra nespalvotas modelio brėžinys. Nusipirkus Weestep vaikiškus batus didmena ir paskirsčius juos po prekybos vietas, sandėlyje atsiduria šimtai vienodų dėžių. Tačiau užtenka išdėlioti dėžes taip, kad būtų matoma informacija, ir iš karto pasidaro aišku kur yra koks modelis.

 

Sėkmė susideda iš smulkmenų, todėl mūsų įmonėje viskas yra kruopščiai apgalvojama, įskaitant pakuotę, o svarbiausia, tai neturi įtakos paties produkto kainai. Weestep vaikiški batai — tobulas kainos ir kokybės derinys, todėl šio prekės ženklo batai sparčiai populiarėja.

Mūsų didmeninė Weestep prekės ženklo internetinė parduotuvė siūlo jums naujausius einamojo sezono modelius gamintojo kainomis. Visus kataloge pristatytus modelius galima užsisakyti, ir, žinoma, kiekviena pora bus saugiai supakuota į atskirą dėžę.

Kokybė ir kaina jus pradžiugins, mes tai garantuojame!