Vaikiška avalynė didmenomis Weestep, Cildren ' s batai, didmeninė prekyba,
weestep
0
Patikusios prekės
Komplektai: 0
Bendras: 0.00 €
Vėliava
Vaikiška avalynė didmenomis
Vaikiška avalynė didmenomis

Vartotojo registracijai pastaba

PAGAL 13 STRAIPSNĮ GOUVERMENT AKTO NR. 196 BIRŽELIO 30 D. 2003 ASMENS IŠSAMIAI APSAUGOS KODAS
Weestep Sp. z o.o. spa (iš čia m., vadinamos Weestep Sp. z o.o.) rūpinasi privatumo atitikties tiek link savo klientams ir svetainės lankytojai. Todėl, prieš tiekiant jūsų informacijos, prašome perskaityti šią informaciją, paaiškinti, kas mes esame, kodėl mes esame rinkti savo duomenis, kaip mes juos naudojame ir kokios yra tavo teisės. Būkite atsargūs: jei esate nepilnametis, jūs turėtumėte paklausti savo tėvų registracijos patvirtinimą.

A) savininkas:
Weestep Sp. z o.o. SPA, kurių buveinė yra Ul. Nadrzeczna 16 C026 Jabłonowo, MAZOWIECKIE, 05-552 Lenkija – iš čia m., vadinamos Weestep Sp. z o.o. – yra savininkas išsamiai apdorojimas: įmonė nevykdo rinkti ir tvarkyti jūsų asmens duomenis, iš tiesų, ir, pasak straipsnio 13 Vyriausybės teisės Akto nr. 196 birželio 30 d. 2003 m., "Asmens išsamiai apsaugos kodas" (iš čia m., vadinamos "Kodas"), ir suteikia jums su šia informacija.

B) Išsamiai rinkimo tikslai:
Jūs teikiate informaciją mums užpildę pridėtą failą čia yra naudojamas taip: (1) kad atitiktų jūsų prašymus, įdėta į "Adresų knyga" arba "Prisijungti ir būti Partneriu" skiltis užpildyti specialios formos; (2) jei norite, kad jūsų registracija weestep.pl svetainės; (3) siųsti jums informacija ir reklaminė pažymi, net komercinės, apie reklamos medžiagos ir (arba) produktų ir paslaugų pasiūlymus, net atsidavę, taip pat atlikti statistinis ir/arba rinkos tyrimų ir apklausos klasikinio susisiekti režimais (paprastas paštas, skambučių centro operatorius) - ir taip pat kompiuterizuotas (el. paštu, faksu, sms, pre-registruoti skambučius ir t.t.); (4) parengti informaciją, kurti vartotojų profilius ir pageidavimus analizė. Asmens išsamiai tvarkymo tikslus, išsamus taške (1), nereikia jokio patvirtinimo jūsų pusėje, pagal 24 straipsnio 1 dalyje Kodą. Asmens išsamiai tvarkymo tikslus, išsamus taškuose (2), (3) ir (4), reikia patvirtinimo, pagal 23 straipsnį ir 130 patį Kodą, o ne.

C) Privalomas, arba, nei privalomojo tipų asmeninę išsamiai apdorojimo ir pasekmės, taigi atsisakymas atsakyti:
"Mes prašome jūsų užpildyti pateikti formą, kurioje visi duomenys, kuriuos būtina pateikti, kaip "privaloma", nes jie yra reikia elgtis su savo prašymą, kontaktų ir/ar informacija. Todėl, kalbant apie tikslus, esančią Raidę B tašką (1) yra susiję, perduoti jūsų asmens duomenis nėra būtina. Dėl papildomų tikslų, kaip raidė B, taškai (2), (3), (4), jūsų asmeninė išsamiai perdavimas nėra privalomas. Tačiau, jūsų, taigi atsisakymas gali užkirsti kelią Weestep Sp. z o.o. siekti tikslams, kaip nurodyta pirmiau.

D) Kaip mes apdorojame jūsų informacijos:
Jūsų informacija yra tvarkomi, remiantis galiojančiais teisės aktais, ir, bet kokiu atveju, siekiant užtikrinti saugumą, konfidencialumą, taip pat, kad jie negalėtų neleistinai difuzijos arba naudoti, keisti arba slopinimas. Visų pirma, jūsų duomenų apdorojimo vykdomos ant popieriaus palaiko ir kompiuterines priemones, kad būtų laikomasi įsipareigojimų dėl asmens išsamiai apsaugos ir, specialiai, saugumo priemonės, pagal 31-35, priedą B, Kodekso ir kitų atsargumo priemonės atitikties, kad gali suteikti susijusių duomenų konfidencialumo ir saugumo.

E) Dalykų, kad gali sužinoti duomenis. Komunikacijos asortimentą ir duomenų sklaidą.
Jūsų informacija nebūtų atskleista ar mokosi (i) bendrovės, kad įvykdyti, mūsų vardu, apsaugos ir tvarkymo elektroninių dokumentų; (ii) įmonės už paketą ir pristatymo nuolaidas ir reklamą ar plėtoti reklaminę veiklą (tik vardas, pavardė ir adresas, paprastu paštu, siuntimo; e-mail adresą, elektroninio pašto pristatymo; telefono numeris/mobili rinkodara); (iii) visuomenės įkrauta, sandėlio logistikos valdymo, įsigytą straipsnis pristatymai ir susijusių klientų aptarnavimo veiklos Weestep Sp. z o.o. vardu. Šių visuomenių yra tiesiogiai bendradarbiaudami su mumis ir tvarkymo duomenų apdorojimo, kaip išorės, atsakingų dalykų, pagal Kodekso 29 straipsnio. Jų sąrašas yra nuolat atnaujinamas ir užsakomąsias prašymu Savininkas, kaip ir praėjusiais raide A).

F) Savo teisės:
Siunčiant pranešimą Weestep Sp. z o.o. kaip vienam adresas parodė per praėjusius raide A), jums gali vykdyti savo teisių pagal 7 straipsnį, Kodas, tarp jų: 1) gauti, nedelsiant patvirtinti asmens informacija, susijusi su jumis, egzistuoja ar ne (...); 2) gauti: a) informacija apie asmeninę išsamiai šaltinis, taip pat tikslus ir procedūras, duomenų apdorojimo, mąstymo vykdomas duomenų apdorojimas atliekamas elektroninėmis priemonėmis, asmens Savininko duomenis, ar atsakingų žmonių, temas ir kategorijas dalykų, kuriais informacija gali būti atskleidžiama, arba leiskite jiems žinoti, kaip atsakingi asmenys, arba asmenys, atsakingi už; duomenų tikslinimas, keitimas arba, jei domina, įgyvendinimą; b) panaikinti, pakeisti į anoniminių ar blokas tvarkomi duomenys; 3) prieštarauti, iš dalies, arba visiškai, asmens išsamiai tvarkymo, planuojama verslo informacinės ar reklaminės medžiagos pristatymo ar tiesioginio pardavimo ar net atlikti rinkos tyrimus ar verslo komunikacijos veiksmai.

G), Kuris yra atsakingas už duomenų tvarkymą:
Rinkodaros Vadovas buvo paskirtas asmens, atsakingo už asmens išsamiai perdirbimo ir jo pavadinimas yra prieinama, taip pat atnaujintą kiti žmonės, atsakingi už tyrimą, paklausa būti siunčiami pagal minėtą raštą F).