Vaikiška avalynė didmenomis Žingsnis po žingsnio - Weestep
weestep
0
Patikusios prekės
Komplektai: 0
Bendras: 0.00 €
Vėliava
Vaikiška avalynė didmenomis
Vaikiška avalynė didmenomis

Žingsnis po žingsnio - Weestep

Weestep yra lydi veiksmus milijonai vaikų visame pasaulyje, kuriant geriausią batai kiekviename vystymosi etape.

Stiliaus detales, aukštos kokybės medžiagos ir nuolatinio technologijų mokslinių tyrimų pabrėžti Weestep 's dizaino, todėl neabejotinas nuo pradžios. Minkštas, lengvas ir saugus batus, kad apsaugoti, kaip apkabinimas iš Mamos, mažų kojų, iš jų pirmieji žingsniai į važiavimo atvirame ore. Kad 's kodėl Weestep specializuojasi children 's batų, nes jis visiškai supranta, ką jūsų vaikas poreikius, pasitikėti metų patirtį, padėti jam dėl jo ypatingų nuotykių: augimas.

 

Kai dėvėti pirmąją porą batų?

Per pirmas 24 mėnesių, jūsų vaikas išmoksta stovėti tiesiai. Mokymosi nuskaityti, jis ieško kažko eiti bandyti stoti. Kai jis jaučiasi saugus, jis bandys imtis savo pirmuosius žingsnius, visada bando kažką suprasti, gelbėti jį. Labai svarbu padėti ir remti šiuos veiksmus su teise batai. Šie batai turėtų būti pagamintas iš lengvo, orui medžiagos, minkštas ir lankstus padas, platų kojinių, kuri leidžia pirštai laisvai judėti, ir sustiprintas atgal, kad padeda savo kūdikio buvimo teisingoje padėtyje, neapribojant koja. Jis yra pasirengęs pradėti!

 

"VISKAS VIENAME"

Į Weestep batų patirtis yra pagrįstas kruopščiai išnagrinėti, ir atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę. Lankstumas, lengvumas bei oro pralaidumas, patvarumas, minkštumą. Šie principai Weestep sistema, unikalus ir išskirtinis dizainas sistema, kuri suteikia mūsų batai su visais patogumas ir patikimumas atitinka aukščiausius technologinius standartus. Teisė ir sveikos pėdos augimas: atrasti išskirtines savybes iš Weestep sistema, kuri padeda jums pasirinkti tinkamą batai jūsų vaikui!

 

Lankstus padas

weestep

Didžiausias vienintelis lankstumas

Bato lankstumas yra sukurta per kalibruotą kanalų išraižyti skersai į padą, kad ji plonesni, ir labai minkšta medžiaga, naudojama siekiant sukurti dalis pado intarpas, netoli flex taškas

Ne slydimo vienintelis

weestep

 

Minkštas ir šviesos viršutinė

Featherweight tinka

Weestep batai yra pagaminti su kruopščiai atrinktų lengvos medžiagos, skirtos užtikrinti maksimalią laisvę, žaidžiant ir atliekant kasdieninę veiklą.

 

weestep

 

Ergonomiškas dalis

Suapvalinti tne ir patogiai

Turtinga formų yra kruopščiai suprojektuoti ir kalibruotas palikti snukio kambarį reikia judėti saugiai, be suvaržymų.

 

weestep

 

Lengva įrengti

Lengva nešioti

Weestep batai buvo specialiai sukurta ir tiriamas siekiant geriausiai patenkinti forma, kai vaiko koja. Kas daugiau, raišteliais ir angos yra skirtos sukurti patogią montavimo batų, kad yra lengva įdėti ir kilimo.

weestep

 

Vienintelis vandeniui membrana

 

weestep

 

Amortizuojantis smūgius, "chrome" nemokamai, odos vidpadis

Visose Weestep batų odos pamušalai yra "Chrome", kuris reiškia, kad jie yra raugintos be Chromo. Tai užtikrina, kad aplinkos bato viduje yra dar daugiau fizinių ir saugiau.

 

weestep

 

Metalo accesories, kad neišskiria nikelio

Nikelio metalo dalys

Sagtys, grommets ir visi metalo dalys Weestep batai yra visiškai nikelio. Jūsų vaiko kojų gali judėti visiškai laisvai, saugiai nešioti batus su nieko, kad gali sukelti nemalonių alerginių reakcijų.

 

 weestep

 

Nuimamas vidpadžio

 

weestep

 

Kulnas ir kojų apsaugos

 

weestep

 

Vienintelis su kvėpuojanti membrana

 

weestep

 

Mūsų vaikai dėvėti savo batus — tai yra geriausios kokybės garantija

 

weestep