Vaikiška avalynė didmenomis Ką reikia žinoti prieš perkant
weestep
0
Patikusios prekės
Komplektai: 0
Bendras: 0.00 €
Vėliava
Vaikiška avalynė didmenomis
Vaikiška avalynė didmenomis

Vartotojų teisės

Vartotojų teises

Ką reikia žinoti prieš pirkti

Kur jūs perkate prekę ar paslaugą ES, prekybininkas turi suteikti jums aiškią, teisingą ir suprantamą informaciją apie prekę ar paslaugą, prieš jums pirkti.

Ši sutartis turėtų būti nurodoma informacija:

Produkto Renginiai

Iš viso kaina, įskaitant mokesčius ir visas

Laivybos išlaidos (jei taikoma) ir kitos papildomos išlaidos

Susitarimas dėl mokėjimo, pristatymo ar vykdymo

Prekybininkas 's tapatybę, adresą ir telefono numerį

Sutarties trukmę (jei taikoma)

Kai ši informacija nebūtinai turi būti aiškiai nustatyta, jei tai yra aišku iš konteksto, pvz., produkto savybes, kurios yra rodomas ant lentynos parduotuvėje.

Jeigu perkate internetu, telefonu, paštu katalogas, arba iš prekiautojų, taip pat turite pateikti šią informaciją, prieš jums pirkti:

Prekiautojas 's el. pašto adresas

Bet konkrečios šalies laivybos apribojimai

Teisę atšaukti per 14 dienų

galima po pardavimo paslaugos

mechanizmai ginčų sprendimas

Prekiautojas 's Pardavimų Registro Numeris

Prekiautojas 's profesinį vardą, ir PVM duomenis (jei taikoma)

Profesinės asociacijos, kurios prekiautojas priklauso (jei taikoma).

Už šiuos pirkimus, jums reikia turėti omenyje, kad jums nereikės mokėti jokių laivybos ir kitos sąnaudos, kurios nebuvo informuoti iš anksto.

Sutartis turi būti parašyta paprasta ir suprantama kalba ir negali būti nesąžiningos sutarties sąlygos.

Kai kuriose ES šalyse, teisę gauti užsakymo patvirtinimu, jo atšaukimo bei kiti teisiniai reikalavimai netaikomi end-to-end pirkinius verta mažiau nei 50 eurų.

Pirkimo patvirtinimo

Jei nusipirkote ką nors kita, nei realią parduotuvę - pavyzdžiui, internetu, telefonu arba katalogas - turite gauti raštišką patvirtinimą apie jūsų sandorį. Patvirtinimas turi būti ant popieriaus ar į ilgalaikio formato, pvz., el. laišką ar pranešimą į savo asmeninę sąskaitą trader 'ai svetainėje - su sąlyga, kad jūs galite laikyti jį, ir kad prekybininkas negali vienašališkai keisti.

Skaitmeninio turinio

Konkrečios informacijos reikalavimai netaikomi, kai perkant skaitmeninio Interneto turinio, tokio kaip atsisiunčiami ar muziką ar vaizdo įrašą. Prieš priimant pirkimo, jūs taip pat turėtų būti informuojami apie tai, kaip turinys dirba su atitinkamos techninės/programinės įrangos (sąveikos) ir jos funkcijas, taip pat ar bet geografinius apribojimus taikyti prie turinio naudojimo ir ar privačios kopijos yra leidžiama.

 

Po pardavimo, telefono ryšys

Prekybininkai, kurie pateikti po pardavimo, telefono linijos, vartotojai turėtų pasirūpinti, kad skambučiai yra mokamos bazinės kainos. Prekybininkai yra draudžiama reikalauti iš vartotojų, kad naudoti premium telefono linijų į prašymą ar skundą dėl jų pirkimo ar sutartį.

Perkant iš ne ES interneto prekybininkų

Jūsų vartotojo teisių pagal ES taisykles, paprastai taip pat taikoma perkant iš ne ES interneto prekybininkai vartotojams skirtas ES. Tačiau, jums gali būti sunku apginti savo teises, iš prekybininkų už ES ribų.

Kainų ir mokėjimų

UK sprendimo taikyti es SUTARTIES 50 Straipsnyje: papildoma informacija

Kai perkate prekes ar paslaugas ES, jums turėtų būti aiškiai informuojami apie galutinę kainą, įskaitant visus mokesčius ir papildomus mokesčius.

Apsiperkant internetu, turite aiškiai patvirtina - pavyzdžiui, spustelėjus mygtuką, kad jums žinoti, kad pateikiant užsakymą, reiškia, mokėjimo prievolę.

Jei norite, kad interneto mokėjimo, daugiau nei 30 eurų, jums reikės naudoti derinys bent du autentiškumo elementų, tokių kaip:

Tai, ką turite (pvz., jūsų mobiliojo telefono ar kortelių skaitytuvą) ir tai, ką žinote (PIN kodo arba slaptažodžio)

Tai, ką turite (mobilųjį telefoną ar kortelių skaitytuvą) ir tai, ką turite (pirštų atspaudų)

Ką žinote (PIN arba slaptažodį), Ir tai, ką jūs (jūsų pirštų atspaudų)

Tai leidžia jūsų mokėjimai saugesnės ir saugesnis.

Už Papildomą Mokestį Kortelės Mokesčiai

Prekybininkai nėra ES leista imti papildomus mokesčius už kreditine ar debetine kortele. Vienintelė išimtis iš šios taisyklės yra American Express/Diners Club kortelėmis, ir verslo ar verslo kredito korteles, kai darbdavys yra mokami vietoj. Jei jūs naudodami šias korteles, kad jūs vis dar gali būti imamas mokestis, tačiau ši suma negali viršyti sumos, kurią iš tiesų kainuoja prekiautojas apdoroti mokėjimą.

Turėtumėte žinoti, kad jei jums mokėti ES valiutomis, išskyrus eurą, jūsų paslaugų teikėjas gali imti valiutos konvertavimo mokestis, kai jūs naudojate savo kortelę į kitą ES šalį.

Papildomų Paslaugų Mokestis

Jūs turite sutikti, kad jokių papildomų mokėjimo prašo prekybininkas, pvz., express pristatymas, dovanų pakavimas ar kelionių draudimas.

Prekiautojas nėra leidžiama imti mokestį už šias paslaugas, išskyrus atvejus, kai jūs turite aiškiai pasirinko juos. Naudojant iš anksto pažymėtas žymės langelis prekiautojas 's svetainėje nereiškia sutikimo, taip jums bus turėti teisę grąžinti visus mokėjimus, kurie buvo gaunama tokiu būdu.

Kainų diskriminacija

Kaip ES pilietis (šiuo atveju, 28 ES valstybės narės, Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija), arba gyventojas, jūs galite 't sumokėti didesnę kainą, kai perkant prekes ar paslaugas ES vien dėl savo tautybės ar gyvenamosios vietos šalį.

Kai perkate prekes internetu į ES, kainos gali skirtis priklausomai nuo šalies arba skirtingų versijų pačioje vietoje, pavyzdžiui, dėl skirtingų siuntimo išlaidas. Tačiau, jei jūs perkate internetu be tarpvalstybinių pristatymas - pavyzdžiui, kai jūs perkate ką nors internete, kad jūs ketinate atimti iš prekybininko ar parduotuvės į savo - Jums turėtų turėti prieigą prie tos pačios kainos ir specialius pasiūlymus, kaip pirkėjams, gyvenantiems šioje ES šalyje, jums negali mokėti daugiau, ar bus atimta galimybė nusipirkti viską, ko tik dėl to, kad gyvenate kitoje šalyje.

Tos pačios taisyklės taikomos, kai pirkimo paslaugų, jeigu prekiautojas 's patalpose, pavyzdžiui, kai jūs perkate įėjimo bilietai į pramogų parką, užsisakyti viešbutį, išsinuomoti automobilį, arba jei norite pirkti elektroninių paslaugų (tokių kaip cloud paslaugų ar hosting, interneto svetaines), Jūs turite teisę gauti tas pačias kainas kaip ir vietos pirkėjams.

Dėl autorių teisių apsaugos, tokius kaip filmai, e-knygos, ir muzika yra dažnai taikomas įvairių licencijavimo susitarimus skirtingose šalyse. Todėl jūs galite 't visada turi prieigą prie tų pačių produktų už tą pačią kainą visose ES šalyse.

PVM

Jei jūs kilę iš ne ES šalių, jūs turite teisę į PVM grąžinimas prekių galite įsigyti, per savo buvimo ES, jei prekės pateikiamos muitinei, kai jie siunčiami per 3 mėnesius nuo jų įsigijimo kartu su PVM kompensavimo dokumentų. Jie paprastai ruošiami iš pardavėjo, nors dėl to ši sistema yra savanoriška, ne visi pardavėjai dalyvauti. Kai kuriose šalyse nustatyti mažiausią pirkimo kainą gauti grąžinamąją išmoką,.

Pirkti internetu iš kitos ES šalies

Specialiosios taisyklės gali būti taikomos perkant prekes iš kitos ES šalies ir pristatymo į jūsų šalyje. Jei bendrovė perkate iš parduoda prekes, tam tikrą vertę savo šalyje, kur pristato prekes, jis negali imti PVM toje valstybėje, kurioje atlikote pirkimą. Vietoj to, jie turi taikyti PVM toje šalyje, kurioje prekės yra pristatomos paskirties PVM. Didžiausia suma, dėl šių tarpvalstybinių pardavimo yra nustatomas pagal kiekvienos ES šalies 35 000 eurų arba 100 000 eurų. Tai reiškia, kad dauguma didžiųjų internetinių parduotuvių pristatantis ES turės taikyti paskirties PVM taisyklė.

PVM telekomunikacijų, transliavimo ir elektroninių paslaugų išieškoma pagal šalies, kurioje jūs gyvenate (šalyje, kurioje jūs gyvenate, turi nuolatinį adresą arba paprastai gyvena), ne toje šalyje, kurioje galite įsigyti paslaugą. Šios taisyklės taikomos paslaugų, įsigytų tiek viduje, tiek už ES ribų.